Hoće li Vesić biti uhapšen?

Datum:

Predsednica beogradskog odbora Stranke slobode i pravde (SSP) i narodna poslanica Mila Popović upitala je danas gradonačelnika Aleksandra Šapića da li očekuje hapšenje bivšeg zamenika gradonačelnika Gorana Vesića i da li je kao ovlašćeno lice podneo krivičnu prijavu protiv njega zbog “bacanja para” na Trgu republike u vezi sa rekonstrukcijom.

Mila Popović navela je u pisanoj izjavi da je više od osam miliona evra koštala rekonstrukcijia Trga republike pre šest godina i ne zna se koliko su još koštala naknadna prevrtanja i menjanja kocki, saopštila je SSP.

„Da li je bila policija u Skupštini grada i da li je uzela dokumentaciju o prošloj rekonstrukciji? Ko će Beograđanima da vrati bačenih preko osam miliona evra? Vučić, Vesić? Gde će sada sa tim kockama za koje su SNS funkcioneri tvrdili da su večne?“, neka su od pitanja Mile Popović za gradonačelnika.

„Beograđani treba da znaju ko je stavio njihov novac u svoj džep i kada će za to odgovarati“, zaključila je Mila Popović.

Tagovi





Izvor N1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podijeli članak:

Poslednje

Još sličnog sadržaja
SLIČNO

Pogledajte intervju Sandžaklije lopova iz Priboja koji prijeti studentima

@__tema__15 #fyp #srbija #foruyou #srbijatiktok #crvenazvezda ♬...

Prijepolje dobilo Strategiju za mlade – usvojeni planovi javnih preduzeća i ustanova

Prijepolje – Na sednici Skupštine opštine Prijepolje razmatrani su...

Srce mladosti u Beogradu: Studenti iz cele Srbije stigli peške, na biciklima i trčeći – dočekani aplauzima i pesmom

Večeras su na Terazijama građani Beograda dočekali studente iz...

Uhapšeni pripadnici Vojske Srbije i direktor firme „Energotok“ zbog zloupotrebe u javnoj nabavci!

Po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog...