
Kako su objavili brojni mediji Adem Ljajić je u pregovorima sa Sarajevom, i postoje izgledne šanse da pojača klub iz Bosne i Hercegovine.
Prema informacijama, zastupnik Adema Ljajića je već otputovao na pregovore sa Sarajevom, te se već radi na postizanju dogovora.
Ljajić je inače velika želja tima sa “Koševa”, koji u ovoj sezoni, ima velike ambicije.
Sa druge strane, Pazarci su se već u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija oprostili od svoje evropske avanture porazom od Jagelonije, a ni u Superligi nisu krenuli baš najbolje, te imaju jedan osvojen bod posle dva kola.
Ono što je posebno zanimljivo, jeste da se Ljajić ranije dovodio u vezu sa velikim rivalom Sarajeva, Željezničarom, ali na kraju od toga nije bilo ništa.
Podsećanja radi, Ljajić je u svojoj bogatoj međunarodnoj karijeri nosio dresove Partizana, Fiorentine, Rome, Intera, Torina, Bešiktaša i Karagumruka, nakon čega je stigao u Novi Pazar.