Maloletni M.M. (2008), koji je nedavno doputovao iz inostranstva na odmor sa porodicom, preminuo je u novopazarskoj Opštoj bolnici od posledica teških ubodnih rana zadobijenih u masovnoj tuči koja se dogodila u četvrtak uveče ispred kafića „Jazzva“ u Ulici Stevana Nemanje.
Prema dostupnim informacijama, do incidenta je došlo nakon verbalnog sukoba više mladića, koji je prerastao u fizički obračun. Tokom tuče, M.M. je zadobio teške povrede nožem i u kritičnom stanju prebačen je u bolnicu, gde je, uprkos naporima lekara, podlegao povredama.
Pored M.M, povređeni su i J.E. (2008), M.S. (2006) i M.H. (2007), koji su hospitalizovani, ali se nalaze van životne opasnosti.
Policija je odmah reagovala i privela maloletnog K.A. (2008), osumnjičenog da je nožem naneo smrtonosne povrede M.M. Uhapšen je i G.S. (2008), dok se za još dvojicom učesnika sukoba – Z.S. (2009) i B.S. (2008) – i dalje traga.