Počela online prodaja ulaznica za večiti derbi Partizan – Crvena zvezda

sandzakpress

Veliki večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde igra se u subotu od 19 časova na stadionu u Humskoj, u okviru 9. kola Super lige Srbije.

Online kupovina ulaznica

Navijači Partizana mogu već sada da kupe ulaznice putem sajta Tiketlajn. Plaćanje je moguće direktno karticom, a karte stižu kao mobilna ulaznica na e-mail.

Cene ulaznica

  • Jug / Sever – 800 dinara

  • Istok bočno – 1.200 dinara

  • Istok centar – 1.800 dinara

  • Zapad bočno – 1.800 dinara

  • Zapad centar – 2.000 dinara

Prodaja na blagajnama

Prodaja karata na blagajnama stadiona Partizana počinje u sredu i traje svakodnevno od 10 do 18 časova, a u subotu do početka utakmice.

Za navijače Crvene zvezde prodaja počinje u četvrtak i odvija se isključivo na blagajnama stadiona “Rajko Mitić”, u terminima od 10 do 18 časova. Njima su namenjeni sektori Sever i Zapad bočno – ulaz A.

Pravila kupovine

  • Karte se kupuju uz lični dokument sa fotografijom

  • Lica mlađa od 16 godina mogu na stadion samo uz punoletnog pratioca

  • Jedna osoba može kupiti najviše 4 ulaznice

  • Sezonske karte Partizana važe i za ovu utakmicu

Trenutni plasman

Partizan je lider Super lige sa 19 bodova iz 7 utakmica, dok je Crvena zvezda druga sa 18 bodova iz 6 mečeva.

Share This Article
Leave a review

Leave a Review

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *