Vatrena stihija u Batragama kod Tutina: Vatrogasci se bore s nepristupačnim terenom(VIDEO)

Datum:

U selu Batrage, u blizini Tutina, danas je izbio požar koji se brzo širi, a zbog nepristupačnog terena vatrogasna vozila ne mogu direktno prići požarištu, što značajno otežava intervenciju. Iako se vatra intenzivno širi, prema dosadašnjim informacijama, u neposrednoj blizini nema kuća niti ugroženih domaćinstava, što umanjuje rizik od veće materijalne štete.

Vatrogasci ulažu maksimalne napore da obuzdaju vatrenu stihiju, ali gust dim i težak teren predstavljaju velike izazove. Požar još uvek nije stavljen pod kontrolu, a ekipe na terenu prate situaciju i nastavljaju da rade na sprečavanju daljeg širenja vatre.

Osim ovog incidenta, tokom dana na području opštine Tutin zabeleženo je još nekoliko manjih požara, koji su, na sreću, brzo lokalizovani i ne predstavljaju veću opasnost. Međutim, situacija u Batragama zahteva dodatnu pažnju i resurse.

Građani se pozivaju na oprez i pridržavanje saveta nadležnih službi kako bi se izbegle eventualne nesreće.

Foto/Video: A1TV

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Podijeli članak:

Poslednje

Još sličnog sadržaja
SLIČNO

Srbija neće mirno gledati hapšenje Dodika: Vučićeva poruka Sarajevu

Dok se politički zemljotresi ne stišavaju u Bosni i...

Bivši golman Partizana tragično okončao život – fudbalska javnost u šoku

Fudbalska javnost u Srbiji i regionu potresena je viješću...

Boba Živojinović saslušan u tužilaštvu, oduzet mu mobilni telefon

Bivši teniser Slobodan Boba Živojinović saslušan je u Trećem...